Hakkımızda

2001 yılı itibariyle mobilya iç dekorasyon mamulleri imal eden bir işletme olarak mobilya sektöründeki faaliyetlerine başladı.

Aile şirketi olarak kurulan Palmiye Koçak 16 yıllık iş deneyimini ve gelişen iş koşullarının modern argümanlarını kullanarak, bugün de aynı isim ve ortakları ile marka değerini yükseltiyor.

5500 m² kapalı alanda kalite ve deneyim de öncü, mimar kadrosu, profesyonel personeli ile Palmiye Koçak Türkiye’nin en kapsamlı makine parkurlarından birine sahiptir.

Gelişmiş altyapısı, 16 yıllık iş deneyimi, profesyonel kadro ve ürün kalitesini harmanlayarak, otel, restoran, cafe, pastane, okul, hastane, ofis ve ev gibi özel ve kurumsal mekanlar için ‘Şık ve Dayanıklı’ 5000 den fazla çeşit ile güvenilir masa, sandalye v.b. ürünler üretmektedir.

Palmiye Koçak kendi tesislerinde üretilen ürünlerini; Avrupa, Asya, Afrika ve Orta doğu genelinde 50 den fazla ülkeye ihraç ediyor.

Avrupa Ülkeleri: Almanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Finlandiya, İsviçre, İrlanda, Avusturya, Yunanistan, Macaristan, Ukrayna, Moldovya,

Asya Ülkeleri: Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Japonya,

Afrika Ülkeleri: Nijerya, Kenya, Libya, Cezayir, Tunus, Somali, Sudan, Fas, Mali,

Orta doğu Ülkeleri: Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Kuveyt, Suriye, UEA.

Vizyon

Toplam kalite yönetimi anlayışımızla, mobilyacılık sektöründeki yerimizi güçlendirerek, paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak suretiyle, dünyada sektörün öncü kuruluşu olmak.

Misyon

İnsan odaklı yaklaşımlarımıza yeni değerler ekleyip, kalite politikalarımızı ‘sürdürülebilirlik’ çerçevesinde geliştirip, yenilikçi yaklaşımlarla modern yaşam alanları oluşturarak müşterilerimizle işbirliğimizi güvenilir bir zeminde sürekli kılmak.