20 Farklı Bahçe Bank Tipi 2

Rattan Bahçe Bankları

Rattan bahçe bankları hafif, hava koşullarına dayanıklı, su geçirmez ve UV koruyucudur. Bu onları dış mekan için mükemmel kılar. Süper kolay ve temizdirler. Hepsinden önemlisi, rattan bahçe bankları rahat ve çok yönlüdür. Rattan bahçe bankları bahçenizin görünüşünü arttırır ve etkileyici ve çekici görünmesini sağlar.

Plastik Bahçe Bankları

Plastikten yapılmış bahçe bankları ucuz, hafif, dayanıklı, bakım gerektirmeyen ve çevre dostudur. Çoğunlukla kırılmaz, su geçirmez ve çekici renklerde bulunurlar. Her şeyden önce, çocuklar etrafında kullanılmak için güvenlidir. Plastik bahçe bankları, en uygun fiyatlı ve dayanıklı bahçe banklarından biridir. Bununla birlikte, plastik banklar bahçeniz için çok rahat oldukları için sıcak ve çekici bir görünüm elde etmenize yardımcı olmayabilir.

Beton Bahçe Bankları

Beton bahçe bankları hava koşullarına dayanıklı, dayanıklı, dekoratif ve çok az bakım gerektirir. Beton bahçe bankları birçok tasarımda mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilir. Ismarlama beton bahçe tezgahı bahçenize bir kişilik dokunuşu ve anlam katacaktır.

Tarza Göre

Bahçe bankları satın alırken, stil önemlidir. Kimse bahçesine, görünümünü ve güzelliğini bozan bir bank koymak istemiyor. Tarza dayalı bahçe bankları aşağıdaki gibidir:

Düz Bahçe Bankları

Klasik ahşap tarzı tezgah düz bahçe bankıdır. Kullanımına bakmak son derece çekici ve pratiktir. Herhangi bir bahçe veya park harika görünüyor. Bu bahçe bankları çok sayıda ebatta mevcuttur.

Kavisli Bahçe Bankları

Kavisli banklar bahçeye samimi bir his verir. İki tip kavisli bahçe bankı vardır. Bir tipte, tüm koltuk arkalığı ve kolçak eğri, diğer tipte ise sadece koltuk arkalığı düz kolçaklarla kavislidir.

Lutyens Bahçe Bankları

Bu eşsiz bir bahçe bankı tasarımıdır. Bu tasarımı yapan mimar Sör Edwin Lutyens’in ismini almıştır. Bu bahçe bankları sadece küçük boyutlarda mevcuttur. Bahçede son derece zarif görünüyorlar. İçlerinde bulundukları bahçelere stil, sofistike ve güzel bir dokunuş katıyorlar.

Sırtı Açık Bahçe Bankları

Sırtsız bahçe bankları birçok amaca hizmet edebilir. Sırtlıkları olmadığı için bahçenin herhangi bir yerine yerleştirilebilirler. Her taraftan yanlarına yaklaşılabilir. Ve işin eğlenceli yanı, bahçenizde bir parti verdiğiniz zaman masa olarak kullanılabilirler.

Ağaç Bahçe Bankları

Bir ağacın altında okumak rahat ve huzurlu hissetmenize yardımcı olabilir. Bir ağacın gölgesinde oturmak ve serin bir meltemin tadını çıkarmak, endişelerinizi unutmanıza ve anında kaybolmanıza yardımcı olabilir. Ağaç bahçe bankları bir ağacın altındaki okuma deneyimini daha konforlu ve eğlenceli hale getirebilir. Bu tip bahçe bankları, oturma yerleri ağacın gövdesi etrafında olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde, ağaç gövdesi tam ortada oturarak ortadadır. Parlak güneşli bir günde bile bankta rahatça oturabilir ve ağacın gölgesinin tadını çıkarabilirsiniz.

Depolama Bahçe Şubeleri

Depolama bahçe bankları tüm bahçe karmaşasını gizli tutmak için harika bahçe mobilyalarıdır. Bahçecilik aletleri veya çocuğunuzun oyuncakları olsun, bir bank bankası, bir bankın amacına hizmet ederken hepsini barındırabilir. Herhangi bir normal tezgah gibi görünüyor. Bu banklar, zevkinize göre seçebileceğiniz birçok tasarımda mevcut.

Memorial Garden Bankları

Anıt bankları, ölmüş birini anmak için bir mobilya parçası. Ahşap, metal, taş veya diğer sentetik malzemelerden yapılabilirler. Anıt banklar genellikle kalın ahşaptan veya tezgahın uzun süre dayanması için oldukça dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır.

Dokuma veya Oval Desenli Sırtlı Banklar

Dokuma stilinde veya oval şekilde tasarlanmış bir sırt ile banklar güzel görünüyor. Herhangi bir bahçeye sınıfa dokunuş katan çarpıcı bir mobilyadır. Bu tür tezgahlar bahçenizin seviyesini tamamen yeni bir seviyeye getirebilir.

Tamamlayıcı Bahçe Bankları

Tamamlayıcı bahçe bankları, iki kişi için samimi bir tezgah. Merkeze küçük bir masa alanı ile birleştirilirler. Bahçenizde özel birisiyle konuşabileceğiniz ve huzurlu saatler geçirebileceğiniz bir bank istiyorsanız, arkadaşlarınızla bahçe bankları sizin için uygun.

Kaplama tarafından

Bahçe bankları ya bitmiş olabilir ya da boyanabilir. Bir bahçe bankının mükemmel kalitede ahşaptan yapılmış olması halinde, yağ terbiye yeterli parlaklık ve elementlerden koruma sağlar. Ahşabın kalitesi iyi değilse, bir kat boya da benzer bir koruma sağlayacaktır. Tüm ahşap türleri boyanabilir, böylece bahçe bankınızın görünümünü değiştirmeye karar verirseniz, istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Bahçe banklarının bu kadar çok türde olabileceğini kim bilebilirdi? Artık bildiğinize göre, hangi bahçe bankının bahçenize en uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bahçe bankları herhangi bir bahçe dekoru için şarttır. Bahçenizi vakit geçirmek için daha konforlu bir yer haline getirebilirler.

Dış Mekan Mobilyaları Seçmek için 10 İpucu
20 Farklı Bahçe Bank Tipi